מורגן

כתבו עלינו

כתבו עלינו

משפחת מורגן היקרה, רצינו להגיד תודה מקרב לב על האירוח אצלכם בחג סוכות. המקום מקסים, מאורגן נהדר ויש בו את כל מה שצריך כדי לחוות לינה באוהל אבל בתנאים נוחים ונעימים. גם הסיור שאורן עשה לנו היה מהנה ומלמד ומורגשת ההשקעה שלכם בכל פרט במקום ובדאגה לאורחים.
מאחלים לכם הרבה הצלחה

משפחת יריב - תומר, אילת, אלעד וגיא

בסוף השבוע האחרון הייתה לנו הזכות להתארח ראשונים במתחם אוהלים יוצא הדופן הזה של מורגן. מדובר באוהלי אירוח מדהימים שכוללים מזגן שגם בשעות הצהריים החמות קירר את האוהל.
המקום מדוגם חבל על הזמן. כורסאות אירוח מטבח מקרר משותף מנגל גז מקלחות ושירותים נקיים ומסודרים עם מים חמים כל הזמן… בקיצור לא חסר כלום בנוסף נעמית מכינה גבינות עיזים מעולות ומי שגם רוצה יכול לקבל ארוחת ערב שמורגן מארגן פשוט ללקק את האצבעות (בשר כבש פרגיות … הכל מהכל)
מתאים למשפחות ולקבוצות חברים שרוצים בסוף יום טיול באזור הערבה ואילת להגיע למקום שקט נעים ובעיקר שנותן מענה לכל הצרכים הבסיסים שנחוצים לנו בחופשה משפחתית.
בנוסף מי שמעוניין יכול לתאם גם סיור בדיר וברפת ואם יש חממות פלפלים אז גם שם מומלץ לבקר.
בקיצור חברים… חוויה…
ממליץ בחום.

יאיר בכור, גדרה. ספטמבר 2014.

גם אנחנו התארחנו בחאן של מורגן בפארן. המקום מושקע ומפנק , מלא בטעם טוב, מושלם לקבוצות של חבר'ה ומשפחות. הילדים שיחקו כל השבת על הדשא או באוהל ואנחנו היינו פנויים לשבת ביחד ולהינות מהחברה הטובה. והפלוס הוא שיש גם הרבה מה לעשות באיזור הזה!

רוית סמסון, חנתון. ספטמבר 2014