מורגן

אודות החאן

אודות החאן

מורגן- אירוח וחקלאות במדבר, הוקם במושב פארן שבלב המדבר, על ידי דור שני של חקלאים בני המקום, מתוך החזון להמשיך ולהפריח את הערבה, תוך שילוב בין העיסוק בחקלאות לבין תיירות.

החאן נחנך בספטמבר 2014, במטרה להעניק למטיילים מסוגים שונים, ביניהם:
משפחות, שוחרי טבע, מטיבי לכת, חברות, קבוצות מטיילים (אופניים, אופנועים, ג'יפים וכו') ועוד – חוויה מדברית אמיתית, ומקום לינה נעים ונוח, בסוף יום טיול מהנה.

על מנת לספק לאורחינו את התנאים הטובים ביותר, אנו במורגן- אירוח וחקלאות במדבר מעמידים לרשותכם:

ובנוסף, תוכלו ליהנות מפינות משחקים לילדים, רחבת דשא גדולה ומוצלת, פינת מנגל ושולחנות אוכל בסביבתה, מטבח מרכזי מאובזר – לבישול עצמי (אנו מציעים גם ארוחות בוקר וערב), שירותים ומקלחות מרכזיים ומגרש חניה רחב.

קסמו של החאן הוא בשלווה שהוא משרה, ובפרטיות שהוא מעניק לכל משפחה, לצד אווירת ה"ביחד" המיוחדת, במאהל המרכזי, בבישול המשותף ועוד.

מיקומו הנפלא של החאן, במפגש ציר המעיינות עם נחל פארן, על תווי שביל ישראל, משמש בסיס מצוין לאינספור טיולים מרתקים, בכל דרגת קושי ומכל סוג: רגליים, ברכב – פרטי או 4X4, טיולי אופניים ואופנועים וכו'.

כילידי המקום, אנשי השטח והאדמה וטיילים בנשמה, המכירים כל סלע במדבר, נשמח להגיש לכם את כל המידע לו אתם זקוקים, להתאים במדויק לאופי הקבוצה – מדריכי טיולים מנוסים ומוסמכים לאזור הערבה, לסייע לכם בהקמת מאהלים בשטח ובהכנת ארוחות מדבריות, וכן, בכל לוגיסטיקה אחרת – אנו עושים זאת באהבה ובמסירות, ומתוך אהבה אמיתית ושורשית למקום המיוחד הזה.

אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו לחוויה מדברית ייחודית,

שתהפוך את הטיול שלכם לבלתי נשכח.

צרו עימנו קשר עוד היום
052-8666103 או צרו קשר